دیپلم حسابداری | قیمت دیپلم حسابداری|با دیپلم فنی چه رشته هایی میشه خوند

امروزه شغل حسابدرای یکی از برترین شغل ها در ایران است که بازار کار خوبی داشته و شما میتوانید با داشتن مدرک دیپلم حسابداری معتبر به سرعت وارد بازار کار شده و کسب درآمد داشته باشید. یکی از پرتکرارترین سوالاتی که روزانه با آن رو به رو هستیم این است که چگونه مدرک حسابداری بگیریم و چگونه با دیپلم حسابداری وارد بازار کار شویم.

دیپلم حسابداری

رشته حسابداری به دلیل پرکاربردبودن از جمله رشته های پرطرفدار در ایران است که بازار کار خوبی داشته و همه اصناف برای بهبود کسب و کارشان نیاز به یک حسابدار حرفه ای دارند.

دیپلم حسابداری به همین دلیل از جمله مدارک ارزشمند در ایران به شمار میرود که به روش های مختلف امکان اخذ این مدرک وجود دارد و افراد علاقه مند به این حوزه میتوانند از راه های مختلف این مدرک را دریافت کنند.

دیپلم حسابداری

با دیپلم حسابداری چه کاری میشه کرد

خب تا اینجای مقاله متوجه شدید که دیپلم حسابداری به چه دردی میخورد و سریعترین و مطمئن ترین راه برای گرفتن دیپلم حسابداری چیست اما سوالی که روزانه با آن رو به رو هستیم این است که با دیپلم حسابداری چه کاری میشه کرد ؟ با دیپلم حسابداری چه رشته هایی میشه خوند؟ چگونه مدرک حسابداری بگیریم و وارد بازار کار شویم؟ هزینه دیپلم حسابداری چقدر است ؟ آیا میتوان دیپلم حسابداری را خرید؟ خرید دیپلم حسابداری به چه صورت است و سوالاتی از این قبیل.

با دیپلم حسابداری شما میتوانید با عناوین شغلی مختلف مشغول به کار شوید مانند:

 • مدیر حسابداری
 • مسئول حسابداری
 • تحلیلگر کسب و کار
 • حسابدار عمومی
 • سرپرست حسابداری
 • حسابدار پروژه
 • حسابدار کارمندان
 • حسابدار
 • کمک حسابدار
 • کارآموز حسابدار

البته ما عنوان شغلی را از بالا به پایین به صورت روند نزولی در رتبه ذکر کرده ایم که برای کحسب این عناوین شغلی قطعا داشتن دیپلم حسابداری کافی نیست و شما باید توانایی های خود را برای کار با ابزار و نرم افزار های مختلف ارتقا دهید تجربه و سایقه کاری شما از دیگر فاکتور های کسب بهترین عنوان شغلی است.

در پاسخ به سوال با دیپلم حسابداری چه کاری میشه کرد باید گفت شما با کسب دیپلم حسابداری ابتدا باید به عنوان کارآموز حسابداری وارد شرکت های مختلف شوید و با این عنوان شغلی مشغول به کار شوید.

شما با گذراندن این دوره کارآموزی و کسب مهارت های مختلف میتوانید به عنوان حسابدار مشغول به کار شده و با کسب مهارت ها و سابقه بیشتر در نهایت میتوانید عناوین شغلی بالاتر را کسب کنید.

با دیپلم حسابداری چه رشته هایی میشه خوند

قبل از گرفتن دیپلم حسابداری باید بتوانید به این سوال که با دیپلم حسابداری چه رشته هایی میشه خوند پاسخ دهید و اگر نتوانستید بهترین رشته ای که به آن علاقه دارید را پیدا کنید بهتر است تحقیق بیشتری کنید و یا اگر نتوانستید در نهایت به پاسخ درستی برسید بهتر است از خیر این رشته بگذرید.

با دیلم حسابداری شما میتوانید در شاخه های مختلف مشغول به کار شوید و کسب درامد بالایی داشته باشید که این رشته ها عبارتند از:

 • حسابداری مالی
 • حسابداری مدیریت
 • حسابداری دولتی
 • حسابداری هزینه
 • حسابداری صنعتی
 • حسابداری مالیاتی
 • حسابرسی

شما وقتی با دیپلم حسابداری وارد دانشگاه شوید و برای ادامه میتوانید شاخه های رشته حسابداری را انتخاب کنید.

با دیپلم حسابداری چه رشته هایی میشه خوند

گرفتن دیپلم حسابداری

گرفتن دیپلم حسابداری در سال های اخیر طرفداران زیادی را جذب کرده است و که دلیل عمده آن نیاز بازار کار به این شغل و افراد متخثث در این حوزه است. شما میتوانید با گرفتن دیپلم حسابداری به راحتی حتی در یک فروشگاه مشغول به کار شوید و درآمدزایی داشته باشید.

گرفتن دیپلم حسابداری هم میتواند به این صورت باشد که شما در رشته فنی حسابداری مشغول به نحصیل باشید و دیپلم حسابداری کار و دانش دریافت کنید.

راه دیگری که میتوانید در مدت زمان بسیار کوتاهی دیپلم حسابداری معتبر دریافت کنید شرکت در کلاس های آموزش حسابداری آموزشگاه هایی است که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور فعالیت میکنند.

یکی از برترین اموزشگاه هایی که در این حوزه فعالیت میکند و شما میتوانید با شرکت در کلاس های آن این اطمینان را داشته باشید که هرآنچه برای ورود به بازار کار نیاز است را یاد میگیرید.

در انتهای دوره های آموزش حسابداری از شما آزمونی گرفته میشود که اگر بتوانید در این آزمون نمره قبولی را کسب کنید دیپلم حسابداری فنی و حرفه ای دریافت خواهید کرد.

مدت زمان اخذ دیپلم حسابداری به این طریق نهایت ۳ الی ۶ ماه میباشد و شما در این دوره میتوانید تمام سرفصل های آموزشی سازمان فنی و حرفه ای کشور را یاد بگیرید و برای ورود به بازار کار اماده شوید.

مهمترین مزیتی که گرفتن دیپلم حسابداری به این روش دارد این است که شما با صرف هزینه و زمان کمتری میتوانید سرفصل های بازار کاری را یاد بگیرید و با مدرک خود کسب درآمد کنید.

گرفتن دیپلم حسابداری

چگونه دیپلم حسابداری بخریم

اگر شما هم عبارت چگونه دیپلم حسابداری بخریم را سرچ کردید و به دنبال یافتن راهخی برای خرید مدرک معتعبر هستید باید به عرض تان برسانیم که این ره که تو میروی به ترکستان است! بله?

شاید مراکز مختلفی هم این ادعا را بکنند که میتوانند به شما مدرک دیپلم حسابداری بفروشند اما این مدارک آیا اعتبار کافی را دارند و شما میتوانید این اطمینان را داشته باشید که با این مدرک میتواند به اهداف مورد نظرتان برسید؟

چرا راه های سخت را برای این کار انتخاب میکنید؟ به نظر شما راه راحت تری نیست که بتوانید برای سوال چگونه دیپلم حسابداری بخریم به آن پاسخ دهید و بدون استرس و نگرانی به اهداف تان برسید؟ قطعا راه بهتری هست!?

اگر میخوای بدون اینکه استرس این موضوع را داشته باشی که آیا این مدرک معتبره آیا پول من هدر رفته و سرم کلاه گذاشتن یا نه، یک مدرک معتبر و حتی بین المللی بگیری بهتره با همکارای ما در آموزشگاه حسابداری آریا تهران تماس بگیری و اطلاعات لازم را کسب کنی.

قیمت خرید دیپلم حسابداری

خب ما که گفتیم خرید دیپلم حسابداری کار عاقلانه ای نیست زیرا اکثر این مدارک اعتبار لازم را ندارند و شما با پرداخت هزینه های هنگفت در نهایت به اهدافی که دارید نیز دست نخواهید یافت.

قیمت خرید دیپلم حسابداری در مراکز مختلف متغیر میباشد و شما با پرداخت هزینه های چند ده میلیونی مجبور به خرید دیپلم حسابداری میشوید.

قیمت خرید دیپلم حسابداری

زمان صدور مدرک دیپلم

بعد از آن که مدارک تحصیلی متقاضیان مورد بررسی قرار گرفت مدرک دیپلم حسابداری به همراه مدرک فنی و حرفه ای حسابداری در مدت زمان 9 الی 12 ماه صادر خواهد شد.

البته که شما سریعتر میتوانید از نتایج آزمون فنی و حرفه ای مطلع شوید ولی صدور مدرک این مدت زمان طول خواهد کشید.

عکس مدرک دیپلم حسابداری

در این بخش برای شما نمونه عکس مدرک دیپلم حسابداری را قرار داده ایم که میتوانید با مشاهده این عکس ها بیشتر با دیپلم های اصلی آشنا شوید. البته که با دیدن عکس مدرک دیپلم حسابداری شما قادر به شناسایی مدارک تقلبی نخواهید بود اما در نهایت میتوانید مدرک اصلی را ببینید و با مدرک خود ان را مقایسه کنید.

عکس مدرک دیپلم حسابداری

با دیپلم فنی چه رشته هایی میشه خوند

یکی از مهمترنی سوالاتی که از ما پرسیده میشود این است که با دیپلم فنی چه رشته هایی میشه خوند و آیا با این مدرک میتوان به درامد بالایی رسید یا نه؟

در واقع بازار کار رشته های فنی در ایران روز به روز در حال افزایش است زیرا کشور ما یک کشور درحال توسعه است که نیاز به افراد متخصص در حوزه های فنی دارد و این نیاز روز به روز د ر حال افزایش است.

در واقع اگر شما در این رشته های فنی تخصص پیدا کنید و جز تاپ های رشته خود باشید میتوانید این اطمینان را داشته باشید میتوانید این اطمینان را داشته باشید که به درامد مورد نظر خود خواهید رسید.

با دیپلم فنی شما میتوانید در همه رشته های فنی که مربوط به دیپلم شماست تحصیل کنید و با افزایش مهارت ها و توانایی های خود وارد بازار کار شده و کسب درآمد داشته باشید.

با دیپلم کاردانش چه رشته هایی میشه خوند

اگر شما جز افرادی هستید که موفق به اخذ دیپلم کاردانش شدید حتما این سوال برای شما پیش آمده که با دیپلم کاردانش چه رشته هایی میشه خوند؟

شما وقتی مدرک دیپلم کاردانش دریافت میکنید میتوانید در رشته های دانشگاهی مربوط به این رشته شوید و با دریافت مدرک دانشگاهی شانس بیشتری برای موفقیت در ان رشته کسب کنید.

با دیپلم کاردانش میتوان در رشته های صنعت خدمات، کشاورزی و هنر مشغول به تحصیل شد و با ورود به بازار کار کسب درامد داشت.

با داشتن این دیپلم میتوانید در کنکور کاردانی شرکت کنید و در صورت قبولی برای کنکور کارشناسی آماده شوید.

سوالات متداولچطور دیپلم حسابداری بگیریم؟

شما هم میتوانید از طریق رشته ریاضی و یا رشته های فنی و کاردانش موفق به اخذ دیپلم حسابداری شوید و هم میتوانید از طریق شرکت در کلاس های آموزشگاه های معتبر مانند آموزشگاه حسابداری آریا تهران مدرک معتبر فنی و حرفه ای حسابداری دریافت کنید.قیمت دیپلم حسابداری چقدر است؟

در این صفحه به طور کلی در مورد خرید دیپلم حسابداری و قیمت دیپلم حسابداری توضیحات جامعی ارائه دادیم.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.